(093) 090-45-88
(099) 139-86-10
Приходьте до нас:
Київ, вул Немировича-Данченко 14/13
(м. Печерська)
Контактні телефони:
(044) 355-07-00 (099) 139-86-10 (093) 090-45-88 (067) 343-84-55

Надійна точка опори після хвороби

Основні групи підтримуючих пристроїв


обзор костылей, тростей, ходунков фотоПісля переломів, складних травм нижніх кінцівок, для швидкого відновлення, необхідне спеціальне обладнання: милиці або тростини. Ходунки застосовуються при більш важких випадках, при реабілітації після інсультів, інфарктів, важких травм, коли організм сильно ослаблений.

Тростини використовуються, переважно, при незначних пошкодженнях суглобів, також вони виручають при захворюваннях вен, що супроводжуються сильними болями. Тростина незамінна для людей, які страждають артрозами і артритами колінних суглобів, подагрою.

Вибираючи товар, звертаємо увагу на рукоять і точку опори. Рукоять повинна бути зручною, щоб кисть повністю облягала її. Для підвищення безпеки варто вибирати вироби, рукоять в яких виготовлена з шорсткого матеріалу, з хорошою зчіпкою з рукою.

Опору обов'язково вибираємо стійку, нековзну, щоб вона забезпечувала підтримку на будь-якому покритті.

Людям з надмірною вагою краще підібрати товари з посиленою конструкцією, в яких шафт виготовлений зі сталі.

Для користувачів в слабкому фізичному стані підходить виріб зі зміщеним центром ваги – модель з цією особливістю легше утримувати в долоні.

Обов'язково враховуємо висоту-надто довга або коротка тростина призводить до деформацій, перенапруження різних груп м'язів.как выбрать трость, костыли, ходунки фото

Вага також має велике значення-якісний виріб легкий, компактний, щоб з ним був легко управлятися навіть на тривалих прогулянках.

Надійна підтримка в будь-якій ситуації


Милиці призначаються до використання при серйозних травмах опорно-рухового апарату, після складних операцій. Ці медичні пристосування полегшують період відновлення.

Милиці поділяють на дві категорії, за типом конструкції: пахвові і підлокотні, або по-іншому, канадки.

Найбільш поширені це пахвові моделі, в яких є можливість регулювання по висоті. У конструкції обов'язково передбачені поперечини для кисті і пахви.

Милиці пахвові підходять людям з недостатньо міцними м'язами рук, для пересування використовують м'язи плечового пояса. В основному, такий тип підтримуючого обладнання призначається літнім людям, з надмірною вагою.

купить трость, костыли, ходунки фотоМилиці підлокітні вибирають люди рухливі, що зберігають звичний спосіб життя навіть після травми. За рахунок фіксації в точці під ліктем, такі пристосування залишають більше маневрів для швидкого пересування.

При виборі пристосувань звертайте увагу на регулювання по висоті, яка дозволить ідеально підігнати виріб по зростанню пацієнта.

Бажано вибирати анатомічну форму рукоятки, щоб користуватися підтримкою було максимально зручно. Охоплення манжети повинен точно відповідати розміру руки, щоб вона не натирала і не бовталася.

Ходунки, як правило, оснащуються чотирма точками опори, що спрощують пересування для літніх людей, пацієнтів після інсульту, операцій. Завдяки цим пристосуванням, людині легше координувати рухи, знижується навантаження на ноги.

Ходунки можна вибрати пахвові, на коліщатках, крокуючими, розсувними, стаціонарними. Оптимальний тип конструкції повинен підбирати лікуючий лікар.