(093) 090-45-88
(099) 139-86-10
Приходьте до нас:
Київ, вул Немировича-Данченко 14/13
(м. Печерська)
Контактні телефони:
(044) 355-07-00 (099) 139-86-10 (093) 090-45-88 (067) 343-84-55

Тести на Коронавірусну інфекцію (COVID-19)

24 48
Отзывы клиентов
Нет отзывов о категории

Ефективна Діагностика Covid-19

Ми переживаємо складний для всього світу час, коли звичні цінності кардинальним чином перебудовуються. Коронавірусна інфекція показала, що система медицини розвинених країн не готова до подібного розвитку подій. Цілком очікувано, що система охорони здоров'я України також не готова до величезного напливу хворих, тому з'являється все більше бажаючих купити тест на коронавірус. Вельми сумно, що тести для визначення коронавірусної інфекції роблять не всім, а тільки важким хворим.

"Центр громадського здоров'я МОЗ України" щодня оновлює статистику щодо хвороби "коронавірус-19" і вона вельми невтішна – за добу кількість хворих збільшується від 50 до 100 осіб. Найбільша кількість хворих у віковій групі від 50 до 59 років – 23%. Для всіх громадян, які підозрюють у себе коронавірусну інфекцію, які не можуть зв'язатися з сімейним лікарем, працює гаряча лінія по COVID-19, контактний телефон 15-83. У цій ситуації важливо зберігати спокій і не панікувати завчасно. Доведено, що організм в умовах стресу більш схильний до захворювань, в тому числі, і вірусної етіології.

З огляду на, що Діагностика коронавірусної інфекції covid 19 проводиться дуже вибірково, хворих набагато більше, ніж свідчить офіційна статистика.  

Небезпека захворювання 2019-nCov полягає в тому, що інкубаційний період протікає безсимптомно, але людина є переносником вірусу. За даними дослідників з Ісландії, багато людей переносять хворобу в принципі без симптомів, заражаючи оточуючих.

Нагадаємо основні симптоми захворювання COVID-19:

  • Висока температура;
  • Озноб;
  • М'язовий біль;
  • Біль при ковтанні;
  • Сильна сухість в носоглотці;
  • Кашель;
  • Головний біль;
  • Задишка-прояви гіпоксії.

В ускладнених формах піднімається дуже висока температура, яка погано збивається, розвивається дихальна недостатність.
Якщо ви підозрюєте у себе симптоми коронавірусної інфекції, підтвердити або спростувати це вам допоможе інтернет магазин Dopomoga, де ви можете купити тести по коронавірусної інфекції covid 19. Представлені експрес тести є точним і швидким аналізом, що дозволяє визначити наявність антитіл IgG/IgM 2019-nCoV в крові і плазмі пацієнта.

Особливості проведення експрес тесту

Оскільки в амбулаторіях на вимогу пацієнтів аналізи не проводяться, Діагностика нової коронавірусної інфекції залишається єдиним способом підтвердити наявність цього захворювання. На проведення тесту потрібно не більше 15 хвилин.

Комплектацію тесту складають-тестова касета в індивідуальній упаковці, ланцет скарифікатор, буфер для екстракції, флакон з розчинником, одноразові піпетки, інструкція. Головна відмінність даного експрес тесту полягає в можливості проведення діагностики в домашніх умовах. Також тест можна придбати для приватних медичних клінік, офісів, підприємств. Для точності та ефективності аналізу, виробник рекомендує звернутися до сімейного лікаря або медпрацівника - для виконання тесту, подальшої інтерпретації аналізів.

Всім, кого цікавить можливість купити тест діагностика, лікування нової коронавірусної інфекції, допоможе інтернет магазин Dopomoga. Для замовлення тесту, уточнення ціни і варіантів кур'єрської доставки, звертайтеся за контактними телефонами, заповнюйте онлайн форму.

Фільтр
підбір за параметрами