(093) 090-45-88
(099) 139-86-10
Приходьте до нас:
Київ, вул Немировича-Данченко 14/13
(м. Печерська)
Контактні телефони:
(044) 355-07-00 (099) 139-86-10 (093) 090-45-88 (067) 343-84-55

Ультразвукові пральні машинки

24 48
Отзывы клиентов
Нет отзывов о категории

Наскільки ефективна прання ультразвуком?

Численна реклама ультразвукових машинок змушує задуматися-чи дійсно вони ефективні, або це черговий маркетинговий хід?

Ключовою перевагою УЗ – машинок є компактні розміри-такий пристрій можна запросто взяти з собою в будь-яку поїздку. Суть роботи даного агрегату полягає в генеруванні акустичних коливань, які проникають між волокнами тканини і видаляють забруднення.

Конструкція ультразвукової пральної машинки складається з герметичного корпусу, в який вбудований випромінювач, Джерела живлення, мережевий вилки, з'єднувального кабелю.

Щоб випрати речі, слід помістити пристрій в ємність з водою, білизною і миючим розчином. У міру того як будуть генеруватися акустичні коливання, в розчині утворюються мікробульбашки, які розщеплюють грязьові відкладення і видаляють їх з тканини. Оскільки видалення бруду відбувається зсередини, забезпечується високий рівень ефективності процесу.

Ключові переваги ультразвукового прання: економія води, відсутність агресивного впливу на тканини (речі не деформуються і не зношуються), знижений витрата електроенергії.

Слід також зазначити, що у такого методу прання є свої мінуси: речі у великих обсягах випрати не вийде, рукава і коміри потрібно достіривать.

Що вибрати?

Сьогодні на ринку представлено багато моделей ультразвукових пральних машинок, однією з найбільш затребуваних є Марта, виробництва Німеччини. Її особливостями є Прання та дезінфекція будь-яких тканин, необмежений час роботи, можливість випрати один кілограм білизни за один захід.

Болгарська машинка Солана споживає дуже мало енергії, всього лише 15 Вт, що в шість разів менше в порівнянні зі звичайною лампочкою. Пристрій дуже компактно, а важить всього 200 грам. За допомогою цієї машинки можна прати кожен день, дрібні речі, які постійно накопичуються: шкарпетки, футболки, майки, сорочки. Компактні розміри і універсальність дозволяють використовувати машинку в поїздках, для прання невеликої кількості речей.

Фільтр
підбір за параметрами