Хліборізка
Ідеальний бутерброд за кілька хвилин
Хліборізка, або як її називають по-іншому, слайсер, застосовується для ідеально рівного і точного нарізування хліба. За допомогою цієї машини ви зможете нарізати будь-який вид хліба, навіть дуже свіжого, без роздавлювання і величезної кількості крихт.
Переваги хліборізки очевидні-це не тільки економія Вашого часу, але і скорочення кількості відходів хліба. Згадайте, скільки крихт виходить при порізці свіжого батона або чорного хліба! Завдяки слайсеру всі бутерброди будуть мати ідеальний вигляд, а ви витратите вдвічі менше часу.
Не менш важливою особливістю є те, що хліборізки можна використовувати не тільки для хліба, а й інших продуктів – сиру, ковбаси, шинки. Варто відзначити, що не всі моделі слайсерів відрізняються універсальністю, тому потрібно уважно знайомитися з технічними характеристиками.
Особливості вибору
Щоб вибрати слайсер, який підходить для ваших потреб ідеально, потрібно знати, що вони класифікуються на кілька типів – з дисковим ножем, вертикальні, з серповидним ножем і рамної системою. Рамна система є найпростішою, складається з ножа, закріпленого на рамі, частини якої рухаються в протилежних напрямках. За рахунок цієї особливості хліб можна нарізати на кілька шматочків. Для зміни товщини скибочки потрібно замінити раму.
Слайсери з серповидними ножами одночасно нарізають шматочки і підштовхують хліб для подальшої нарізки. Цей різновид відрізняється невисокою продуктивністю, зате в ній можна регулювати товщину скибочок.
Пристрої для порізки хліба вертикального типу легко нарізають Французькі батони скибочками шириною 5 сантиметрів, відрізняються підвищеною продуктивністю. Ці машини для нарізки хліба є найбільш затребуваними.
Машини дискового типу дозволяють нарізати хліб ідеально рівними шматочками, завдяки особливостям конструкції.
Вибрати хліборізку можна за типом управління, яке може бути ручним, напівавтоматичним або автоматичним.
У машинах ручного типу завантаження, установка товщини шматочків і процес порізки виконуються вручну. Регулювати товщину можна за рахунок притискного пристрою і штовхача.
Пристрої напівавтоматичного типу вимагають ручної подачі хліба, а всі інші процеси автоматизовані. Найпривабливішими є автоматичні слайсери, оскільки в них і завантаження, і всі інші процеси порізки скибочок здійснюються автоматично.