Варильні поверхні, кухонні плити
Варильні поверхні - як не помилитися з вибором
Серед величезного розмаїття варильних панелей іноді не складно і загубитися. Тому варто почати з головного критерію-залежна або незалежна. Панель залежного типу управляється від перемикачів, розташованих на духовці, отже, така поверхня прив'язана до місця установки духової шафи. Незалежна панель оснащена власними важелями управління, тому її можна встановлювати в будь-якому місці кухні. Деякі моделі оснащуються форсунками для підключення балонів з газом.
Сучасні газові панелі представлені в таких варіаціях оформлення поверхні як нержавіюча сталь, емаль, склокерамічне виконання, газ на склі.
Емальовані покриття є найдоступнішими-вони досить довговічні, проте нестійкі до подряпин. Більш довговічною є нержавіюча сталь, яка тривалий час зберігає привабливий зовнішній вигляд. Склокераміка відрізняється презентабельним дизайном, міцністю і стійкістю, проте вона руйнується під впливом сипучих продуктів.
Великою популярністю користуються панелі " газ на склі», в основному за рахунок незвичайного вигляду ідеально гладкою полірованої поверхні.
Функціональна Електрика
Електричні Варильні поверхні відрізняються просунутою функціональністю, підвищеною безпекою. Для виробництва пристроїв цієї категорії використовуються склокераміка, нержавіюча сталь і емальовані покриття.
Найбільш затребуваними є склокерамічні поверхні, які можуть оснащуватися зонами нагріву незвичайної форми, з додатковим розширенням, які використовуються для приготування в гусятниці. На панелях цього типу часто встановлюється сенсорне управління, істотно спрощує роботу на кухні.
Додаткові функції, що допомагають готувати більш комфортно:
- Електроніка закипання - після закипання рідини пристрій автоматично зменшить потужність;
- Блокування від дітей;
- Індикація залишкового тепла-функція показує, які конфорки ще залишилися теплими;
- Функція Stop&Go - з її допомогою можна перевести конфорку в режим підтримки тепла;
- Функція Booster-допомагає різко збільшити потужність на 10 хвилин, після яких пристрій перемикається на максимальний нагрів.