(093) 090-45-88
(099) 139-86-10
Приходьте до нас:
Київ, вул Немировича-Данченко 14/13
(м. Печерська)
Контактні телефони:
(044) 355-07-00 (099) 139-86-10 (093) 090-45-88 (067) 343-84-55

Термоодеяла

24 48
Отзывы клиентов
Нет отзывов о категории

Особливості терапії термообгортання

Косметологічна процедура, в якій застосовуються термоодеяла, показана при широкому спектрі патологій. Наприклад, застосування термоодеял дозволяє зняти больові відчуття, поліпшити трофіку шкіри, прискорити регенерацію, посилити кровообіг. Однак, основне показання термообертання-боротьба з жировими відкладеннями і корекція фігури.

Суть даної методики полягає в тому, що підвищена температура призводить до прискореного обміну речовин, розкриття потових і сальних залоз, активізації капілярних і артеріальних кровотоків. Крім того, вплив високої температури сприяє розсмоктуванню жирових клітин, завдяки чому вдається ефективно усунути прояви целюліту.

Для поліпшення ефекту в процесі термообертання використовуються різні лікувальні засоби, які проникають глибоко в шкіру і прискорюють розщеплення жирових клітин.

Крім цього, досить потужного ефекту, застосування термоодеяла дозволяє поліпшити обмін речовин на клітинному рівні, посилити циркуляцію крові, вивести з організму токсини.

Як і будь-яка косметологічна процедура, термообертання має ряд протипоказань: захворювання лімфатичних вузлів, вен, будь-які хвороби в гострій стадії, наявність новоутворень, вологі дерматити, вагітність, захворювання ендокринної системи.

Застосування на практиці

Сучасні моделі термоодеял відрізняються функціональністю і підвищеним комфортом. Наприклад, модель S - 777 оснащена водонепроникною і грязеотталкивающей оболонкою, яка спрощує експлуатацію виробу. Дві незалежні зони нагріву дозволяють регулювати температуру незалежно для кожної зони. Температура нагріву регулюється точною автоматикою.

У термоодеяле Overline 9530 розташовано три зони нагріву – для грудей, живота і ніг, з незалежним регулюванням температури. Існує можливість програмування часу впливу, а точність температурного режиму регулюється автоматично.

Фільтр
підбір за параметрами