Кисневі концентратори
Для чого потрібен кисневий концентратор?
Використання кисневого концентратора найбільш поширене в медичних установах-в палатах і відділеннях реанімації, інтенсивної терапії, в тому числі, у відділенні неонатології. Кисневі концентратори в таких відділеннях підключаються до наркозних апаратів, установок ШВЛ.
Принцип, за яким працює медичний кисневий концентратор, досить простий – повітря, який знаходиться в приміщенні, надходить в концентратор, далі проходить через неолітові колонки, пропускають тільки кисень. Далі чистий кисень зволожується і через силіконові шланги направляється в канюлі або ж для приготування смачного і корисного коктейлю.
Однак, необхідність кисневий концентратор купити виникає не тільки для медичних установ, а й для будинку. Найчастіше, потреба в домашньому застосуванні концентратора кисню виникає при бронхіальній астмі, обструктивному бронхіті, складних формах ГРЗ і ГРВІ, пневмонії.
Кисневий концентратор для домашнього користування затребуваний для таких категорій населення:
* Вагітні, для профілактики гіпоксії;
· Літня людина;
· Курець;
* Професійні спортсмени;
* Люди з надмірною вагою.
Сфера і мета використання є основними критеріями підбору концентратора. Також варто враховувати термін експлуатації, додаткові функції, потужність, рівень шуму. В інтернет магазині Dopomoga кисневі концентратори представлені широким асортиментом-потужні професійні та портативні установки. Якщо ви шукайте кисневий концентратор для домашнього користування, купити за вигідною ціною можна в нашому магазині
Як вибрати кисневий концентратор
Якщо потрібно професійне пристрій для відділень інтенсивної терапії або реанімобілів, важливо вибирати апарати з високим рівнем продуктивності, від 6 до 15 літрів в хвилину. Також важлива наявність Джерела живлення, який зможе забезпечити автономну роботу при відключенні електроенергії.
Кисневі концентратори для домашнього використання або офісу використовуються для лікування і профілактики респіраторних захворювань. Такі пристрої допомагають зміцнити імунну систему, також застосовуються для загального оздоровлення організму. Для таких цілей можна вибрати пристрої з рівнем продуктивності від 1 до 3 літрів на хвилину.
Концентратор кисню для будинку відрізняється невеликими розмірами, працює з дуже низьким рівнем шуму. Такої установки цілком достатньо для приготування смачних і корисних кисневих коктейлів, проведення кисневої терапії. Якщо пристрій потрібно для використання великою сім'єю, для шкіл або садків, кисневих барів, краще вибрати кисневий концентратор коктейлер з рівнем продуктивності понад 3 літрів в хвилину.
Пацієнтам з тяжкими формами ГРЗ, ускладненою бронхіальною астмою, може знадобитися проведення кисневої терапії кілька годин поспіль. Справитися з такими завданнями під силу пристрою з подачею 5-8 літрів кисню в хвилину. Перш ніж купити кисневий концентратор для будинку даної категорії, важливо ретельно вивчити характеристики, можливість безперервної роботи протягом декількох годин.
Серед важливих функцій концентратора кисню звертайте увагу на такі:
* Можливість регулювання потоку і зволоження кисню;
* При кисневої терапії важких хворих обов'язкова наявність блоку безперебійного живлення, щоб робота концентратора не переривалася при відключенні електрики;
* Розміри і вага важливі, якщо ви вибираєте портативний концентратор;
* Рівень шуму-на цей критерій звертайте увагу, якщо пристрій буде працювати вночі.
На кисневий концентратор ціна залежить від кількості додаткових функцій, рівня продуктивності, комплектації. Крім стандартної носової канюлі, в комплект поставки можуть входити киснева маска або дифузор.
В інтернет магазині Dopomoga Вам завжди нададуть консультації з приводу вибору оптимального кисневого концентратора.