Лампи-лупи
Лампи лупи - що це і де вони застосовуються?
Лампи лупи знайшли широке застосування в багатьох областях діяльності людини, в першу чергу, в косметології, а також в різних галузях, які пов'язані з дрібною ручною роботою. Дуже часто освітлювальні пристрої з лупою використовуються в ювелірній справі, ремонті годин, рукоділлі.
Набагато більшого поширення лампи лупи отримали в косметології, де використовуються в якості допоміжного інструменту для виконання різних процедур.
Ключовими особливостями цих пристроїв є гнучка ніжка, яка дозволяє легко висвітлити будь-яку ділянку шкіри або волосся.
На вибір освітлювального пристрою з лупою впливають різні критерії, наприклад, джерело світла: люмінесцентний або світлодіодний, а також кількість діоптрій – три або п'ять. У виборі діоптрій все просто: чим більше кількість діоптрій, тим більше забезпечується збільшення. Також розрізняють збільшувальні освітлювальні пристрої за ступенем наближення-чим тонше ваша робота, тим більше потрібно вибирати наближення.
На якість освітлення впливає також і діаметр віконця-з великим віконцем набагато простіше і зручніше працювати.
Деякі моделі оснащуються стаціонарним штативом, який дозволяє кріпити пристрій до столу. Якщо ви часто працюєте на виїздах, і вам потрібна мобільність, тоді краще вибирати переносні моделі.
Різноманітність вибору
Сьогодні на ринку представлена величезна кількість ламп луп, так що знайти потрібний варіант дуже просто. Однією з кращих є модель 8066D2 - 7c 5D зі збільшенням в п'ять діоптрій. Головною її перевагою вважається безтіньове освітлення, яке істотно підвищує ефективність косметологічних процедур. Також модель оснащується зручним струбциновим штативом, який дозволяє легко знайти потрібне положення.
Особливої уваги заслуговує лампа чорного світла SP-023. Головною особливістю цієї моделі є випромінювання хвиль довжиною від 300 до 400 нм. Цей прилад використовується для діагностики шкіри на предмет різних патогенних мікроорганізмів.
Діагностика заснована на тому принципі, що певні мікроби фарбуються в певний колір в ультрафіолетових променях.
Якщо шкіра здорова, то вона світиться світло-синім кольором, зелене світло свідчить про грибкове ураження.
Лишаї дають жовте світіння, тоді як еритразма світиться рожевим, а фавус світло-сріблястим кольором.
Застосовувати цей прилад можна для діагностики шкіри і слизових оболонок.