Пандуси, підйомники, поручні для інвалідів
Підйомники для інвалідів: Класифікація
За допомогою підйомників догляд за лежачими пацієнтами став набагато комфортніше і легше, до того ж, ці пристрої дуже допомагають в період реабілітації хворим з порушеннями опорно-рухового апарату. Тому потрібно з особливою ретельністю підійти до вибору цього аксесуара.
Найпоширенішою категорією є мобільні підйомники, які допомагають долати різні перешкоди.
Цей аксесуар влаштований за принципом підйомного крана, складовими його конструкції є П-подібне кріплення, підйомна щогла і стріла з поперечною поперечиною.
Підйомники розрізняються за типом підйомного механізму-гідравлічний і електричний. Стандартний підйомник може піднімати вагу до 160 кілограм, а щоб підняти вагу понад цей показник, потрібно придбання посиленого підйомного механізму.
У період реабілітації, коли пацієнт тільки вчиться вставати, дуже корисним буде підйомний механізм з функцією вертикалізатора. Такий пристрій допоможе швидше освоїти навички перебування у вертикальному положенні.
Існує окрема категорія підйомників для ванн, які дозволяють самостійно і безпечно виконувати гігієнічні процедури.
Сходові та жердочні механізми
За допомогою сходового підйомника люди з порушеннями рухових функцій можуть комфортно переміщатися по сходах.
Гусеничні механізми є платформою-основою, встановленою на гумових гусеницях, до яких прикріплено інвалідне крісло. Пристрої з колісним механізмом дають можливість переміщатися безпосередньо в інвалідному кріслі. Такі підйомники складаються з основи, до якої прикріплений електропривод і колісна база.
Особливістю жердочного механізму є можливість управління Дистанційно або блоком на дроті, який може бути зафіксований для більшої зручності.
Поручні для підвищення комфорту
Поручні виготовляються з високоякісного, міцного сплаву, відрізняються формою – прямі, вигнуті кутові. Призначенням цього аксесуара є комфортний прийом ванн і виконання гігієнічних процедур.