(093) 090-45-88
(099) 139-86-10
Приходьте до нас:
Київ, вул Немировича-Данченко 14/13
(м. Печерська)
Контактні телефони:
(044) 355-07-00 (099) 139-86-10 (093) 090-45-88 (067) 343-84-55

Однокомпонентний післяопераційний калоприймач Coloplast Alterna, арт. 12802 [90736]

Код товару: 90736
Технічні характеристики:
Остання ціна на 20.04.2020
259 грн.
Немає в наявності
0 5 0
0
Спосіб оплати:
  • Готівкою. Оплата кур'єру при отриманні товару по Києву; накладений платіж при пересилання в міста України
  • Карта "ПриватБанк". Оплата на карту банку ПриватБанку
  • Безготівковий. Оплата згідно рахунку-фактурі через банк
  • Карта "Monobank"
  • Миттєва оплата картою або через Приват24 (комісія 1.25%)

Калоприймач "Колопласт" створений спеціально для зручності післяопераційних стомованих пацієнтів і прискорення процесу регенерації тканин. Однокомпонентна дренируемая конструкція максимально ефективно і гігієнічно допомагає справлятися з фізіологічними процесами і вести спостереження і контроль за свіжою стомою. 
 
Модель "Alterna «від світового лідера з виробництва засобів по догляду за стомами компанії» Coloplast" розроблена з урахуванням всіх особливостей післяопераційного періоду хворих. Пристосування відіграє важливу роль для процесу адаптації, а також дозволяє вести пряме спостереження за стомою, контролювати її стан, проводити ранній догляд. Для цього передбачено знімне прозоре віконце, через яке можна оглядати і обробляти стому, без необхідності відклеювання калоприймача.
 
Показання до застосування
Калоприймач показаний до раннього використання післяопераційними стомованими пацієнтами на час загоєння стоми. 
Конструкція однокомпонентна, з надійною клейовою фіксацією до передньої черевної стінки навколо стоми. 
 
Функціональність пристосування
Калоприймач виконує відразу кілька функцій-відводить і збирає калові маси, а також дозволяє, при необхідності, обробляти стому. При цьому його не потрібно відклеювати і міняти. 
Ємність калоприймача виконана з матового запахонепроникного матеріалу підвищеної міцності. Вона нероз'ємно з'єднана з клейовою пластиною. Мішок має оптимальний обсяг для збору середньої добової кількості калових мас. Для зручності пацієнта і персоналу, в мішку передбачений широкий зливний клапан. Через нього проводиться очищення від випорожнень і гігієнічна обробка ємності. Клапан можна з'єднувати з дренажною системою, наприклад, на ніч. Це дає велику свободу пацієнту і збільшує час між випорожненнями мішка калоприймача. У випадках, коли клапан не буде використовуватися, його можна просто відрізати і закрити мішок за допомогою спеціального затиску.
Оглядове віконце розташовується в області клейової пластини, яка кріпиться навколо стоми. Воно легко і гігієнічно знімається, і одягається. Для захоплення є невелике вушко-тримач. 
Інноваційний клейовий матеріал міцно і безболісно для пацієнта фіксує калоприймач на передній стінці черевної порожнини. Він підтримує нормальний стан шкіри навколо стоми і може надійно утримувати аксесуар протягом 3-4 діб. 
 
Переваги моделі
* Виняткова якість матеріалів і продумана до дрібниць конструкція.
• Запахонепроницаемость.
* Наявність спеціального віконця для догляду за стомою.
* Можливість застосування відразу після операції.
* Широкий клапан на мішку калоприймача, який дозволяє приєднувати пристосування до дренажної системи.
* Спеціальний клейовий матеріал спіралевидної структури на кріпильній пластині, який дозволяє підтримувати здоровий стан шкіри навколо стоми. Також адгезивний елемент має особливу форму-товщі навколо стоми і тонше до країв, що забезпечує гнучкість і анатомічність. 
* Клейовий шар відрізняється теплопластичностью і під впливом температури тіла забезпечує максимальну адгезію і виключає підтікання калових мас або сечі.
* Не сковує рухів, не тягне шкіру, невидимий під одягом.
* Безболісне відклеювання.
 
Як використовувати
У адгезивній пластині необхідно вирізати відповідне розміру і формі стоми отвір. Згідно з інструкцією, калоприймач, з попередньо закритим знизу мішечком, кріпиться навколо стоми. Пристосування приклеюється краще на суху і чисту шкіру. Після прикладання необхідно із зусиллям притиснути калоприймач. 
 
Варто знати
Калоприймач Alterna одноразового використання! Його необхідно міняти кожні 2-3 дні, не забуваючи своєчасно спорожняти мішок через нижній клапан. Повторне після відклеювання використання неприпустимо, велика ймовірність інфікування стоми.

Нет отзывов об этом товаре.
Додати новий відгук
Оцініть товар: