(093) 090-45-88
(099) 139-86-10
Приходьте до нас:
Київ, вул Немировича-Данченко 14/13
(м. Печерська)
Контактні телефони:
(044) 355-07-00 (099) 139-86-10 (093) 090-45-88 (067) 343-84-55

Гідромасажні ванночки, Масажери валик

24 48
Валик массажный Onhillsport MS-1270
Код товару: 86478
Валик массажный Onhillsport MS-1270
Немає в наявності
290 грн.
Завантаження...
Отзывы клиентов
Нет отзывов о категории

Вибираємо правильні пристосування для масажу

Сеанс масажу буде максимально результативним і ефективним, якщо тіло клієнта займає правильне положення. Варто купити масажний валик, в залежності від типу виконуваного масажу і зони опрацювання. Валики класифікуються за формою, ступенем жорсткості. Найчастіше використовуються масажні валики, що підкладаються під ноги (гомілки), що знімають напругу з м'язів. Коли виконується масаж живота, важливо досягти повного розслаблення, для чого масажний циліндр або напівциліндр розташовується під колінами. При масажі живота, рук і ніг, під час якого пацієнт лежить на спині, важливо зняти навантаження з шийного відділу, тому під нього також підкладається валик.

У масажних практиках широко використовується ще один тип пристосувань, званий мезороллерами. Візуально ці пристрої нагадують валики, закріплені на ергономічній ручці. На робочій поверхні такого масажера розташовані крихітні голочки з медичної сталі в кількості 200 штук. При прокатуванні валика по шкірному покриву відбувається дуже щадне перфорування шкіри, внаслідок чого вона істотно омолоджується і регенерує. Шкіра при такій процедурі не пошкоджується, оскільки діаметр кожної голки не перевищує 0,07 мм, що менше людської волосини.

Основні переваги масажу мікро голками:

  • Миттєва підтяжка шкіри;
  • Посилення регенерації на клітинному рівні, Стимуляція клітинного обміну;
  • Активізація відновлювальних процесів;
  • Можливе використання на шкіри і будь-якій ділянці тіла;
  • Не залишає пошкоджень і, відповідно, рубців.

Мезороллери поставляються в різних модифікаціях-в деяких голки виготовлені з титану з напиленням золотим сплавом. Уваги заслуговують Мезороллери, в яких дія голок поєднується з енергією світла, який випромінюється на різних частотах. Потоки світлової енергії усувають акне, почервоніння, покращують відновлення м'язів, покращують місцевий імунітет шкірного покриву. Регулюючи налаштування світлового потоку, можна домагатися різних результатів.

Фільтр
підбір за параметрами