(093) 090-45-88
(099) 139-86-10
Приходьте до нас:
Київ, вул Немировича-Данченко 14/13
(м. Печерська)
Контактні телефони:
(044) 355-07-00 (099) 139-86-10 (093) 090-45-88 (067) 343-84-55

Гідромасажні ванночки, Масажери мячик

24 48
Массажный мяч Beurer MG 10
Код товару: 92733
Массажный мяч Beurer MG 10
949 грн.
Завантаження...
Массажер Togu Semi Knobbed Ball, 8x4 см
Код товару: 45978
Массажер Togu Semi Knobbed Ball, 8x4 см
Немає в наявності
129 грн.
Завантаження...
Отзывы клиентов
Нет отзывов о категории

Масажний м'ячик-ігрова допомога в розвитку дитини

Яскраві і забавні масажні м'ячі, поверхня яких покрита численними виступами, безсумнівно, привертають увагу дітей. Тому вони із задоволенням граються з ними, під контролем батьків.

Таким чином, в процесі гри відбувається більш ефективний розвиток дитини, стимулюються важливі зони, забезпечуються нормальні умови для формування стоп. Зокрема, щоденна зарядка із застосуванням м'ячика, дуже корисна для малюків з ризиком розвитку плоскостопості, вальгусних деформацій.

Вироби з» голчастими " виступами на поверхні оптимально підходять для масажу різних ділянок тіла у дітей і дорослих. Такі Масажери активно використовуються для якнайшвидшого відновлення чутливості пошкоджених нервових закінчень, після травм і операцій. Ці м'ячики ідеально підходять для тренування дитячих пальчиків, розвитку дрібної моторики.

Голчастий м'яч оптимально підходить для поліпшення циркуляції крові в руках, розвитку дрібної моторики. Для цього можна виконувати такі вправи:

  • По черзі стискати і розтискати м'яч в руках;
  • Перекочувати м'ячик по черзі на одну, на іншу руку;
  • Виконувати колоподібні рухи, починаючи від середини руки до кінчиків пальців;
  • Катати м'яч по поверхні, регулюючи силу натиску.

Для стимуляції біологічно активних точок корисно ходити по м'ячику - в процесі цього виконується легкий масаж стоп. Можна підтримувати малюка, поки він ходить по опуклостях масажера.

Якщо ви не знаєте, де краще купити масажний м'ячик для дитини, в інтернет магазині «Допомога» ви знайдете великий асортимент цих виробів. Підвищеним попитом користується виріб Togu Semi Knobbed Ball, виконане з гіпоалергенного матеріалу, без запаху. Модель, виконана у вигляді половинки кулі, може використовуватися для гімнастики рук і ніг.

Для комплексного впливу можна використовувати масажер у вигляді невеликого м'яча, поверхня якого покрита округлими горбками. Використання цього масажера дуже корисно і для дитини, і для дорослого.

Фільтр
підбір за параметрами